Tutvustus
 
Trüki lehekülg
AS Trio LSL alustas tegevust 1992. aastal Raadio Kuku loomisega. Kuku oli esimene täielikult erakapitalile kuuluv sõltumatu raadiojaam Eestis. Täna on Triost saanud suurim raadiogrupp Eestis, mis annab 32 sagedusel eetrisse 5 raadiojaama. Viiest raadiojaamast neli (Kuku, Elmar ja MyHits) on eestikeelsed ning kaks (Narodnoe ja DFM) venekeelsed.

Trio raadiojaamasid kuulab enam kui iga teine eestimaalane.

Viis raadiojaama tegutsevad Trio peakontoris Tallinnas, Veerenni 58. Raadio Elmar läheb eetrisse aga grupi Tartu kontorist. Lisaks on grupil esindused ka Pärnus ja Viljandis

Trio LSL Raadiogruppi kuuluvad raadiojaamad:

Raadio KUKU, loodud 1992, üleriigiline raadiojaam, formaadilt news&talk ehk jutu- ja uudisteraadio. Kuku on 30 aastastele ja vanematele linnas elavatele eestlastele suunatud Eesti sõltumatu raadioturu lipulaev ja edastab programmi 11 sagedusel üle Eesti. Raadio Kuku on turuliider suuremates linnades ja kõrgema haridusega ning varakamate kuulajate hulgas.

Narodnoe Radio, loodud 1992, esimene venekeelne eraraadiojaam Eestis. Raadiojaama sihtgrupp on eelkõige mitte-eestlased vanuses 30-60 eluaastat. Narodnoe Radio edastab uudiseid nii kodu- kui välismaalt ja lisaks kohalikke uudiseid Narvast. Muusikavalik on “kuldsed” tipplaulud nii vene keeles kui ka inglise keeles. Raadio on väga populaarne Ida Virumaal.

Raadio MyHits, üleriigiline populaarne muusikajaam, mida võib kuulata 7 sagedusel üle Eesti. MyHits mängib ainult kaasaegset hittmuusikat, sihtrühm on 20-30 aastased aktiivse eluhoiakuga eestlased.

Raadio ELMAR, loodud 1997, on Eesti raadioturu liider. Ainult eestikeelset muusikat mängiva raadiojaama kuulajateks on nii noored kui vanad, linnades kui maal elavad eestlased. Õhus on Eestit! Raadio Elmar on eelkõige suunatud vanusele 25-59.

Raadio DINAMIT FM, loodud 2001, on Tallinas kõlav venekeelne CHR (Current Hit Radio) formaadis raadiojaam. Sisuliselt noorele mitte-eestlasele suunatud hittmuusika jaam.

Trio LSL Raadiogrupi omanik on AS Eesti Meedia.